Dan otvorenih vrata Udruge „Korak dalje“ Daruvar

Dan otvorenih vrata Udruge „Korak dalje“ Daruvar

Category : Objave

Prošli četvrtak, 14.7.2022 održali smo Dan otvorenih vrata Udruge na Petrovom vrhu. Nama i našim korisnicima pridružili su se volonteri, naši suradnici i ostali zainteresirani posjetitelji. Prisutne smo počastili kavom i bezalkoholnim pićima, grickalicama, kao i ukusnim roštiljem koji su nam naši korisnici pomogli pripremiti. Oni su bili glavni i za odličnu atmosferu, a uz dobru glazbu i dobro društvo uživali smo i u društvenim igrama.

Evo kako nam je bilo:

Događaj je održan u sklopu projekta „Korakovci na usluzi – socijalno uključivanje djece s teškoćama i njihovih obitelji u zajednicu osiguravanjem kvalitetnih socijalnih usluga“ financiranog sredstvima EU iz Europskog socijalnog fonda.


Skip to content