DANI OTVORENIH VRATA

DANI OTVORENIH VRATA

Category : Objave

Udruga “Korak dalje” Daruvar širom je otvorila svoja vrata i ugostila predstavnike Grada Daruvara, gradonačelnika i dogradonačelnicu te volontera Sinišu kao počasne goste na Svečanom otvorenju sjenice za koje su direktno zaslužni upravo navedeni uz Tvrtku Bit promet i Šumarija Daruvar.  Svečano otvorenje organizirano je baš onako kako se to radi, govori, nastupi te svečano rezanje vrpce. A pozitivna atmosfera osigurana od samoga početka. Još jednom smo dali sve od sebe da budemo dolični domaćini.  Uz kratko druženje i malenu zakusku podružili smo se svi i pozdravili goste s nadom što skorije nove uspješne suradnje.

PRIJATELJSKA UTAKMICA

Kroz zajedničke radionice stvorili smo lijepa poznanstva s učenicima Gimnazije Daruvar i njihovom profesoricom Elizabetom Sabljić iz kojih je kao rezultat organizirana i prijateljska nogometna utakmica. Kao pomoć i podršku pozvali smo i svoje prijatelje iz Centra za odgoj i obrazovanje Rudolf Steiner Daruvar. Iako je bila prijateljska utakmica, bila je vrlo napeta i opasna, ali većina ih je iz nje izašla čitava. 😀 Rezultat nije bitan (ali mislimo da je bio 3:0) nego ono što je uslijedilo nakon nje a to je fino čašćenje i čavrljanje te pokoja besplatna masaža.

Druženje za pet…

Mogli bi ponovno!!!


Skip to content