Izlet u Crikvenicu

Izlet u Crikvenicu

Category : Objave

U sklopu provedbe Programa „Idemo dalje“ jučerašnji dan proveli smo na jednodnevnom izletu u Crikvenicu.
Izlet je za cilj imao obogaćivanje života osoba s IT kroz međusobno povezivanje i druženje korisnika poludnevnog boravka i roditelja kao i ostalih članova Udruge i volontera u ugodnoj i opuštajućoj atmosferi. Za neke članove naše Udruge putovanje je bio poseban doživljaj budući da zbog svojih teških životnih priča do tada nisu iskusili čari putovanja, izleta, mora… i taj njihov posebna doživljaj nam je pokazatelj da trebamo nastaviti putem koji smo krenuli i izlete uvesti u tradiciju… a tradiciju treba održavati, zar ne? 😉
Prekrasno vrijeme, pozitivno raspoloženje, ugodna atmosfera i pjesma pratili su nas od ranog jutra pa sve do povratka našim kućama kasno u noć i nakon tako lijepo provedenog dana snovi su nam bili puni dojmova i planiranja kuda ćemo slijedeći put 🙂

Za ostvarenje snova u Crikvenici zaslužno je provođenje Programa „Idemo dalje“ financirano od strane Ministarstva za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku.

Također, naši prijatelji i podržavatelji, Nataša Ružička i Saša Šimek, pomogli su nam da svoje putovanje obogatimo dodatnim sadržajima.

Stoga, veliko vam HVALA od srca u ime svih Korakovaca!


Skip to content