Izlet u Đurđevac

Izlet u Đurđevac

Category : Objave

Dio ekipe Korakovaca jučer je proveo predivan dan u druženju s brojnim prijateljima u Đurđevcu. Naime, 09. svibnja Udruga Mali princ iz Đurđevca organizirala je tradicionalno druženje kojem su prisustvovali prijatelji iz Ludbrega, Sv.I.Zeline, N.Marofa, Križevaca, Bjelovara i mi. Zanimljivih aktivnosti nikada dosta tako da smo uz sportske igre, sudjelovali i u dojmljivom scenskom prikazu „Legende o Picokima“, razgledavali smo Đurđevačku saharu te se upoznali s njihovim devama, kozama i magarcima… nakon ukusnog ručaka i zabavu uz živu muziku i ples, oprostili smo se od dragih prijatelja do slijedećeg susreta te sretni i ispunjeni krenuli put svoga Daruvara uz pjesmu u našem kombiju.

Slika govori više nego riječi tako da nećemo više trošiti tipkovnicu nego pogledajte sami kako nam je bilo!!!

 

32263326_2094466554100323_5039611206608879616_n


Skip to content