Jer stvarati je radost

Jer stvarati je radost

Category : Objave

Uz podršku Ministarstva znanosti i obrazovanja, početkom ove godine, započeli smo s provođenjem projekta „Jer stvarati je radost“.
Glavni cilj projekta je povećavanje mogućnosti za stjecanje novih znanja i vještina koje poboljšavaju kvalitetu života djeci s teškoćama u razvoju i osobama s intelektualnim teškoćama provođenjem projektnih aktivnosti, a od kojih jednu provodimo u partnerstvu s Ekonomskom i turističkom školom Daruvar.
Zajednička aktivnost naših članova i učenika škole su radionice zdrave prehrane „Domaće i bez kemije“ koje provodimo u kuhinjskom prostoru škole uz nadzor profesorice Miroslave.
Navedenim radionicama produbljujemo naše znanje o važnosti zdrave prehrane, ojačavamo svoje praktične kompetencije u obliku samostalnog pripremanja obroka i napitaka, a nama ono najvažnije, stječemo nova prijateljstva.

 


Skip to content