KORAČAMO DARUVARSKIM LJEPOTAMA

KORAČAMO DARUVARSKIM LJEPOTAMA

Category : Objave

… naziv je izložbe fotografija koja se održala u prostoru naše gradske knjižnice.

Izložba je rezultata suradnje članova naše Udruge, korisnika socijalne usluge poludnevnog boravka i članova Foto Film kluba Daruvar koju uspješno provodimo več godinama a koju nastavljamo i dalje te ćemo vas nakon nekog vremena opet iznenaditi našim uradcima.
Kako nam je bilo na samom otvaranju izložbe donosimo vam kroz ove fotografije a kako je naše oko vidjelo daruvarske ljepote pogledajte u prostoru knjižnice za vrijeme radnog vremena knjižnice do 09.06.2017. do kada je izložba postavljena.
Ovim putem zahvaljujemo se Pučkoj knjižnici i čitaonici Daruvar na ustupljenom prostoru, Glazbenoj školi Brune Bjelinskog Daruvar na točkama koje su glazbom upotpunile naše otvaranje izložbe te članovima Foto Film kluba Daruvar na lijepim druženjima kroz našu suradnju na fotosekcijama.

Hvala i svima vama, posjetiteljima izložbe .


Skip to content