Mala škola kuhanja

Mala škola kuhanja

Kategorija : Objave

Radionice kuhanja dio su projekta “Zajedno je naša prica”, kojeg provodimo u partnerstvu s Tehnicka škola Daruvar, a uz podršku Ministarstva znanosti i obrazovanja. Navedene radionice namijenjene su našim clanovima kako bi usvojili važnost zdrave prehrane, ojacali svoje prakticne kompetencije u obliku samostalnog pripremanja jednostavnih obroka i napitaka, obogatili svoja znanja o namirnicama, zacinskom bilju, pravilnom nacinu njihove primjene, ali i uživali u društvu i zajednickim aktivnostima sa svojim vršnjacima, ucenicima partnerske škole koji su nam, uz svog profesora Maria, pravi mentor.


Traži

SUPPORT

Facebook

Facebook Pagelike Widget

Radno vrijeme:

Ponedjeljak: 08-17h
Utorak: 08-17h
Srijeda: 08-17h
Četvrtak: 08-17h
Petak: 08-20h