Maskenbal u Udruzi „Korak dalje“

Maskenbal u Udruzi „Korak dalje“

Category : Objave

Ovaj utorak, 1.3., drugu godinu za redom u poludnevnom boravku organizirali smo zabavu pod maskama. I korisnici i zaposlenici su pozvani da se maskiraju, a pripremili smo i dekoracije i osvježenje, neizostavne krafne.

Sve maske su bile divne, neki su imali i vrlo efektne rekvizite. Tako su se zajedno zabavljali vatrogasac, majstor, poslovan čovjek s coffee-to-go, sportaš, Pipi Duga Čarapa, kajboj, pas, Meksikanac, Zoro, programer i drugi veseli uzvanici. Sati su nam brzo prolazili uz glazbu i veselje.

Ove godine smo organizirali i izbor najbolje maske te osigurali prikladne nagrade za pobjednike. Konkurencija je bila velika, bodovi su se morali pažljivo zbrajati, ali na kraju su četiri maske odnijele pobjedu, a njihovi kreatori kući odnijeli pakete krafni. Ostali natjecatelji imaju do sljedeće godine vremena smišljati sljedeću masku.


Skip to content