POSJETA DJEČJEG VRTIĆA VLADIMIR NAZOR DARUVAR

POSJETA DJEČJEG VRTIĆA VLADIMIR NAZOR DARUVAR

Category : Objave

Povodom dana Udruga, 24. Svibnja Korakovci su otvorili svoja vrata i mališanima iz Dječjeg vrtića Vladimir Nazor Daruvar te ih ugostili uz jednu vrlo poučnu priču o lijepom ponašanju te kreativnu šarenu aktivnost u kojoj su djeca crtala svoje prijatelje. Naravno da smo malo i grickali i probali neobičan sok od lubenice te se poigrali na igralištu. Što „posijemo“ sada u ove male pametne glave to će se razvijati kroz njihovo odrastanje i dobiti ćemo krajnji rezultat kada se formiraju u odrasle osobe sa izgrađenim čvrstim karakterima i obrascem ponašanja koji su stekli na tom putu zvanom odrastanje. U skladu s navedenim odlučili smo iskoristiti svaku moguću priliku da posijemo „sjeme“ poštovanja, razumijevanja, tolerancije, uvažavanja, dobrote i ljubaznosti prema različitosti, prema pojmu „drugačije“ u ove naše mlade ljude koji odrastaju u našoj lokalnoj sredini. Stoga smo, otvorivši vrata Udruge i pokazavši im kako je kod nas lijepo i kako se super znamo zabavljati pokušali približiti i našu stanu priče!!!
Drugačije itekako zna biti ultra zabavno!!!! Sada to znaju i Suncokreti iz vrtića!

33509559_2104045473142431_3346622909132046336_n


Skip to content