Predavanje za roditelje

Predavanje za roditelje

Category : Objave

U ponedjeljak, 11.7.2022., u prostoru Pučke knjižnice i čitaonice Daruvar održano je stručno predavanje za roditelje „ADOLESCENCIJA – izazovi odrastanja i roditeljstvo“. Prisustvovali su članovi Udruge „Korak dalje“ Daruvar, roditelji djece s teškoćama u razvoju, ali posebno nam je drago što su se odazvali i ostali zainteresirani građani. Predavanje je održala prof. psihologije Elizabeta Sabljić, a 45 minuta je brzo prošlo uz mnoštvo korisnih informacija, primjera i korisnih savjeta.

 

 

Predavanje je održano u sklopu projekta „Korakovci na usluzi – socijalno uključivanje djece s teškoćama i njihovih obitelji u zajednicu osiguravanjem kvalitetnih socijalnih usluga“ financiranog sredstvima EU iz Europskog socijalnog fonda.


Skip to content