Radionica “Zaljubljeni žabac” – PKIČ Daruvar

Radionica “Zaljubljeni žabac” – PKIČ Daruvar

Category : Objave

Ljubav je kada zeleno i bijelo idu skupa!
To smo naučili kroz radionicu koja je održana u Pučkoj knjižnici i čitaonici Daruvar 10.02. pod nazivom „Zaljubljeni žabac“ povodom nadolazećeg Dana zaljubljenih. Djeca iz Udruge „Korak dalje“ Daruvar zajedno s djecom, članovima PKIČ Daruvar družila su se kroz igru i predstavu te izradu kreativnih likova.

Predstavom Zaljubljeni žabac pokazali smo kako bez obzira što smo različiti, jedni „bijeli“ a drugi „zeleni“, možemo se voljeti i biti dobri prijatelji. Kao podsjetnik na poruku predstave izradili smo svoje zaljubljene žapce. Na kraju druženja počastili smo se prigodnim keksićima i sokom.

Biti skupa, družiti se, pričati priče, igrati se najveća je radost za svu djecu, veliku i malu stoga uživajte s njima u svemu navedenom i doživite tu radost s njima – to je ljubav!


Skip to content