Sportski susreti udruga osoba s intelektualnim teškoćama u Bjelovaru

Sportski susreti udruga osoba s intelektualnim teškoćama u Bjelovaru

Category : Objave

Tradicionalni susret udruga osoba s intelektualnim teškoćama je jedna divna priča koja se ponavlja svake godine u drugom gradu. Prilika je to za okupljanje svih udruga osoba s intelektualnim teškoćama s područja cijele Hrvatske i toga dana zajedničkim snagama širimo zajedništvo, veselje, radost…

Kao i svaki puta do sada, i ovaj put smo se super proveli i svi zajedno se veselili svakom ostvarenom uspjehu na sportskom terenu, ali najviše smo se veselili jedni drugima, zajedničkom druženju i podršci koju si međusobno pružamo.

Lijepo vrijeme nas je poslužilo jer smo to i zaslužili, a za sve ostalo pobrinula se ekipa iz Udruge OSIT Bjelovar i Hrvatski savez udruga osoba s intelektualnim teškoćama. Hvala vam ekipa i čestitke na organizaciji!

Jedva čekamo slijedeći susret u Čakovcu.


Skip to content