Sve je započelo slanjem hrpe papira …

Sve je započelo slanjem hrpe papira …

Category : Objave

… a završilo osunčanim tenom, plivanjem, pjesmom i neopisivom željom za reprizom.

Naime, Udruga „Korak dalje“ Daruvar uspješno se prijavila na natječaj „Tisuću dana na Jadranskom moru“, kojim Valamar Riviera omogućava besplatan boravak na moru u nekom od svojih hotela, apartmana ili kampova. Tako je nekoliko članova Udruge dobilo priliku ljetovati četiri dana u predivnome Poreču. Boravak na moru, sa svojim dragim prijateljima i bez pratnje roditelja, oduševio je sve članove. Neki od nas nisu nikada bili sami na moru, a neki već dobar broj godina nisu „okusili“ slano more, stoga je ovo ljetovanje ostalo zapisano u povijesti naših životnih priča kao jedna od najdražih i najuzbudljivijih avantura. Grupa Valamar Riviera osigurala nam je vrhunski smještaj u hotelu samo par minuta od centra Poreča. Usluga je bila savršena. Objedi raznoliki i bogati, osoblje posebno ljubazno i profesionalno tako da smo se osjećali kao pravi prinčevi i princeze. Svaki dan kupanje, hrana, turističke šetnje gradom, kupanje, hrana, šetnje, kupanje, hrana, piće, kupanje, hrana, šetnje (o da, bilo nam je odlično)… pravi godišnji odmor s extra dobrom ekipom. Bili smo jako žalosni kada smo pakirali svoje kofere kako bi se vratili nazad u Daruvar jer smo u ta četiri dana doživjeli predivne stvari. Neki su naučili plivati, neki su ronili, neki su se super sprijateljili s konobarom, neki su postali još bolji prijatelji, sve u svemu svatko je doživio pregršt lijepih trenutaka za pamćenje.

Ali dogovor je pao, slijedeće godine opet se javljamo i ako nas izaberu, ponovno planiramo ljetovanje kakvo i zaslužujemo.

 

Korakovci iz Daruvara


Skip to content