Tradicionalni Božićni domjenak

Tradicionalni Božićni domjenak

Category : Objave

I ovog prosinca smo se tradicionalnim Božićnim domjenkom za naše članove i suradnike zahvalili za sve ono lijepo što nas je pratilo tijekom ove godine i zaželjeli si jednako tako lijepu i uspješnu slijedeću, 2023.

Zahvaljujući našim donatorima, obitelji Monjik iz Njemačke, Saši i Sanji Šimek, Nataši Ružička, Mari Bilavčić, Marici Koralija i Liboru Malina, ispod bora smo pripremili hrpu božićnih poklona, a za zabavu i dobru atmosferu doveli Teatar Poco Loco s kazališnom predstavom „Čudesne stranice male Danice“.Mi smo uživali, a to želimo i vama. Želimo vam da ove blagdane uživate sa svojim najmilijima i veliko hvala svima vama koji nas na različite načine podržavate, mislite na nas i radujete se s nama.

Sretan vam Božić i nova 2023. godina!

 


Skip to content