Tvoje pravo, moje pravo, naša prava

Tvoje pravo, moje pravo, naša prava

Category : Objave

U sklopu projeka “Tvoje pravo, moje pravo, naša prava” financiranog od strane MDOMSP-a psihologinja Adrijana Hnojčik uz pomoć Žane, Romane i Marte provodi   radionice s djecom s teškoćama u razvoju, članove naše Udruge.
Proljetnom radionicom pod nazivom “Tko se boji vuka još” djeca su osvijestila koje strahove imaju, a kojih su se oslobodili. Suosjećali su i uživili se u ulogu ptića Čiče, glavnog junaka terapeutske bajke o strahu pod nazivom “Bajka o malenom Čiću”.
Osim toga, jedni su drugima pružili utjehu u obliku zagrljaja, tapšanja i poljupca uz koje se lakše nosimo sa strahom. Aktivnostima ih se potaklo na empatiju i razgovor o temi koja je dominantna u odrastanju svakog djeteta.
Pogledajte kako nam je bil:


Skip to content