Valentinovo 2022 – Od srca srcu

Valentinovo 2022 – Od srca srcu

Category : Objave

Akcija „Od srca srcu“ nastala je gotovo na samom početku djelovanja Udruge „Korak dalje“. Izrada i dijeljenje prikladnih poklončića tako je već gotovo 20 godina prilika da se zahvalimo našim prijateljima, suradnicima i ostalim građanima. Dijeljenjem srca želimo naše sugrađane razveseliti i upoznati s našim radom i djelovanjem.

Svake godine srca se izrađuju na drugačiji način, tako da smo do sada imali srca izrađena od platna i vune, glinamola, gipsa, stiropora i mnogih drugih materijala. Dijelili smo kekse, privjeske, magnetiće i vrećice s lavandom. Ove godine odlučili smo dijeliti ukrašene medenjake i srca od domaćeg glinamola.

Na svom putu kroz grad, korisnici poludnevnog boravka posjetili su Pučku knjižnicu i čitaonicu Daruvar, Gradsku upravu, Radio Daruvar, Turistički ured, Razvojnu agenciju i dr. Uvijek nam je drago kada se svi razvesele kad nas vide, a još nam je draže kada nas unaprijed očekuju.


Skip to content